Bahçekent’te Familya Diş Açıldı

Bahçekent’te Familya Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmete girdi. İşletme Sahibi Diş Hekimi Ömer Faruk Şahin, Bahçekentlilere hizmet etmekten dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Bağcılar’da da iki tane şubelerinin olduğunu söyleyen İşletme Sahibi Ömer Faruk Şahin “3. Şubemizi Bahçeşehir’de açmış bulunmaktayız” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesinde Mercedes Cad. Flora Sitesi B2 Blok Kapı No 26g’de Bahçekentliler ile buluştuk. Uzun yılların tecrübesi ile Bahçekentlileri mekanımıza bekliyoruz.” dedi.
3D tomoğrafi ve ağız içi check-up’ın ücretsiz olduğunu söyleyen Şahin “implant, Zirkonyum, lamine, E-Max, Botox, Lazer Beyazlatma, Çocuk Diş Hekimliği ve tüm ağız ve diş sağlığı tedavilerini yapabilmekteyiz” şeklinde konuştu.
Familya Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İşletme Sahibi Ömer Faruk Şahin, sabah 10.00 ile akşam22.00’ye kadar hizmet verdiklerini dile getirdi.


Kendilerine ulaşmak isteyen Bahçekentliler ile telefonunu paylaşan Ömer Faruk Şahin “Bizlere 0212 433 30 38 nolu sabit telefonumuzdan ulaşabilirler. Ayrıca 05347691497 WhatsApp mevcuttur. Her türlü şekilde bizlere ulaştıklarında yardımcı oluruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …