Siyaset ve İş Dünyasını Buluşturan Görkemli Düğün!

soldan sağa Ayşe Aydemir, Hicret Aydemir, Gökhan Göktaşlı, Osman Aydemir birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başakşehir İlçe Kurucularından olan Osman Aydemir’in kızı Hicret Aydemir ile Zekiye Kutlar’ın oğlu Gökhan Göktsşlı, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Düğüne Siyaset ve İş Dünyası Akın Etti

BAHÇEKENTHABER-Başakşehir İlçe Kurucularından olan Osman Aydemir’in kızı Hicret Aydemir ile Zekiye Kutlar’ın oğlu Gökhan Göktaşlı, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Başakşehir İlçesinin Kurucularından olan Osman Aydemir’in kızı Hicret Aydemir, Bahçeşehir’de bulunan Davet Düğün Salonu’nda düzenlenen görkemli bir düğünle hayatını Gökhan Göktaşlı ile birleştirdi.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’in kıydığı nikahta, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayhan Oğan, NİĞTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sakin Aruk şahitlik yaptı. Nikah törenine ayrıca birçok ilçe belediye başkanı ve davetli katıldı.

Nikahı kıyan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, evlilik cüzdanını Hicret Aydemir’e takdim ederken, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Düğün, Niğde’nin sosyal ve siyasi hayatının önemli isimlerini bir araya getirmesiyle de dikkat çekti.

Aydemir ve Göktaşlı ailelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen düğün törenine, siyaset ve iş dünyasından önemli isimler katıldı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayhan Oğan, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, NİĞTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sakin Aruk, Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkan Yardımcısı Ercan Kutlu, bölgenin tanınmış bürokratları, iş insanları ve STK temsilcileri bu mutlu günde Aydemir ve Göktaşlı ailelerini yalnız bırakmadı.

Yüzlerce davetlinin şahitlik ettiği düğünde, Yemek ve tatlı ikramları sunuldu. Kızın Babası Osman Aydemir katılımcılara teşekkür ederek “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese minnettarız. Kızım Hicret Aydemir ve damadım Gökhan Göktaşlı’ya ömür boyu mutluluklar dilerim” dedi.

Ayrıca düğüne katılamayıpta telgraf gönderenlerin arasında  Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Selim Köroğlu, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nunda kutlama mesajları okundu. Sivas Valisi Yılmaz Şimşek ise Aydemir’in düğününe çelenk göndererek genç çiftlere mutluluklar diledi. Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ise bizzat düğün sahibi Osman Aydemir’i arayarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün, davetlilerin hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu ve böylece düğün töreni sona erdi.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …