fbpx

Bahçekent’te “Fırın Kent” açıldı

“Fırın Kent” Bahçekentlilere hizmet vermeye başladı.

Fırın Kent’in sahibi Yavuz Dinçel’in Haber Sitemize yaptığı açıklamada 0212 83 24 09 numaralı telefondan Bahçekentlilerin kendilerine ulaşabileceğini söyledi.

“Sağlıklı ekmeklerin hepsini ve daha fazlasını Fırın Kent’te bulabilirsiniz diyen Yavuz Dinçel “Bu Fırın Kent mağazamız hakikaten çok güzel ve müşterilerimiz için bir nokta olacak. Bahçekentliler ile buluşmaktan dolayı oldukça mutluyum” dedi.

Fırın ve pastane anlayışı ile ilerlediklerini söyleyen Dinçel “Kendimize koyduğumuz hedef en yenilikçi, en kaliteli ve en lezzetli ürünleri sunan fırın ve pastane olmak. Prensiplerimizi uluslararası standartlarda tutuyoruz.” diyerek kendilerini modern ve leziz bir fırın olarak konumlandırdıklarını ifade etti.

Daha lezzetli ve daha sağlıklı ekmekleri müşterilerine sunmaya başladıklarını söyleyen Dinçel sözlerine şu şekilde devam etti:

Bahçekentlilere hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum Sabah 5.30 gibi fırınımızı açıyoruz. Ürünlerimiz 06.00 gibi tezgahımızda hazır olmaktadır. Bu arada Bahçekentlilere Paket servisimiz başlamış bulunmaktadır. Bizleri telefonla aradıklarında motokurye personelimizle, vermiş oldukları siparişi en kısa zamanda kendilerine ulaştırıyoruz.  Bahçekentliler akşam 8.30’a kadar bizlere siparişlerini gönül rahatlığı ile verebilirler.

Sabah 06.00 gibi tezgahlarımızda böreklerimiz, poğaça çeşitlerimiz hazır bulunmaktadır. Bu arada Şöbiyet tatlımız, Havuz dilim, ev baklavası gibi tatlı çeşitlerimizde bulunmaktadır.

Restoranlarımız ve kafelerimizin her geçen gün normalleşiyor. Müşterilerimiz bana göre çok bilinçli ve bu virüsle yaşamayı hızlı öğrendi. Önlemler alarak yeni normal hayata geçeceğini anladı. Fırın Kent olarak tüm önlemlerin eksiksiz alındığını gördü ve gönül rahatlığıyla bizi ziyaret etmeye başladı.

Fırın Kent’in sahibi Yavuz Dinçel “Tüm Bahçekentlileri fırınımıza bekliyoruz. Mekanımızı görmelerini ve ürünlerimizin lezzetini tatmalarını tavsiye ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir