Bahçekent’te Özata Baklava Açıldı

Özata Baklava’nın İşletme Sahibi Alper Fatih Şahbaz “Bahçekentlilere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz” diyerek, Özata Baklava’nın açılışına katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Bahçekent’te sevilerek tüketilen burma kadayıf tatlısının yeni adresi Özata Baklava’nın açılışı yapıldı. İşletme Sahibi Alper Fatih Şahbaz “Tatlılarımız Pancar Şekerinden yapılmaktadır. Kendi imalatımızdır. İçinde glikoz yoktur” dedi.

Şehit Asteğmen Furkan Işık Caddesi üzerinde A açılışını yapan Özata Baklava burada müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Özata Baklava’nın işletme Sahibi olan Alper Fatih Şahbaz “Soğuk ve sıcak tatlılarımız bulunur. Bunun yanında Fıstık Dolama, Baklava fiyatlarımız 600 TL’dir.

Şeker Pare ve diğer tatlı fiyatlarının da kilo fiyatlarının 300 TL olduğunu söyleyen Alper Fatih Şahbaz “Antep’e özel Burna kadayıfımız, Soğuk Baklava, Havuç dilimi tatlılarımızda lezzetlidir. ” şeklinde konuştu

Tatlılarının kendi imalatı olduğunu söyleyen Alper Fatih Şahbaz “Tüm tatlılarımızın imalatında pancar şekeri kullanıyoruz. Asla Glikoz yoktur. Bahçekentliler gönül rahatlığı ile tatlılarımızı yiyebilirler. Sağlıklı ve tazedir.

Şehit Asteğmen Furkan Işık Buları No 25 ‘te hizmet veren Özata Baklava’nın açılışı Bahçekentlileri sevindirdi.

İşletmenin açılışına katılımdan çok memnun kaldığını söyleyen Şahbaz “İşyerimizin açılışına bizzat gelen ve çiçek gönderek iyi dileklerini ileten tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Halis bir şekilde ürettiğimiz tatlılarımızı müşterilerimiz memnuniyet ile tüketebilirler. Uygun fiyatlarımızdan istifade etmek isteyen tüm Bahçekentlileri iş yerimize bekliyoruz” dedi.

Kendileri ile konuştuğumuz Bahçekentliler “Bahçekentimizde sağlıklı tatlı satan bir yerin olması bizleri sevindirdi” diyerek sevinçlerini dile getirdiler.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …