Bahçeşehir’e alternatif güzergâh eklendi

BAŞAKŞEHİR’DE ULAŞIMA NEFES ALDIRACAK VİYADÜK HİZMETE AÇILDI

Başakşehir’de ulaşım ağları her geçen gün güçleniyor. Bahçeşehir 1. Kısım ile 2. Kısım mahallerini birbirine bağlayacak Tatarcık – Boğazköy Viyadüğü’nü ulaşıma açan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Şehrimize kalıcı eserler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Başakşehir’de, ulaşımı kolaylaştıracak yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Bahçeşehir 1. Kısım 2801 Sokak ile 2. Kısım Vatan Caddesi’ni birbirini bağlayarak, ulaşımda zaman ve yakıt tasarrufu sağlayacak Tatarcık – Boğazköy Viyadüğü’nün açılışını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu yaptı.

Araç ve yaya yoluna yeni bir güzergâh kazandırdıklarını söyleyen Başkan Kartoğlu, “Mevcutta kullanılan ve Bahçeşehir 1. Kısım ile 2. Kısım mahallelerimizi birbirine bağlayan Ulus Caddesi Viyadüğü’ne alternatif oldu. Şehrimize kalıcı eserler üretmeye devam edeceğiz. Başakşehirliler Ulus Caddesi Viyadüğü’nü kullanmadan Boğazköy, Hoşdere ve Deliklikaya mevkilerine çok daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayacak. Böylece hem zamandan, hem de yakıttan tasarruf sağlanacak.” şeklinde konuştu.

Yasin Kartoğlu, “Şehrimize kalıcı eserler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kontrol Ediliyor

2024-2025 Eğitim Öğretim yılı kayıtlarımız başlamıştır.

Anaokulu kayıtları, okullar üzerinden alınmaya başladı. Okulların planlama süreçlerine göre değişkenlik gösteren anaokulu kayıt tarihleri, …