fbpx
Vatandaşlar "Kızılay'ın buraya gelmesiyle mutlu olduk." dediler

Bahçeşehir’de Kan Bağışı Kampanyasına Yoğun İlgi

Başakşehir Belediyesi ile Türk Kızılayı, Bahçeşehir Testili Kızlar Mevkii 3. Cadde AVM önünde kan bağışı kampanyası düzenledi.

Başakşehir Belediyesi ile Türk Kızılayı, Bahçeşehir Testili Kızlar Mevkii 3. Cadde AVM önünde  yapılan kampanyaya çok sayıda vatandaş katıldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kampanya kapsamında kan veren vatandaşlar kan bağışı çağrısında bulundu. Bağış için sıraya giren vatandaşlar ‘Kan vermekten çok mutluyuz. Bu tür mobil uygulamaların her yerde olmasını istiyoruz. İstanbul gibi büyük bir metropolde her an her yerde veremiyorsunuz. Bunların yaygınlaştırılarak insanların özendirilmesi daha iyi olacak” dedi.

Vatandaşların kampanyaya ilgi gösterdiklerini ifade eden Kızılay yetkilileri, “Bahçeşehir halkımız kan vermeye yoğun ilgi gösteriyorlar. Vatandaşımızda bu konuda gayet ilgili bizde vatandaşımızın ilgisini boşa çıkarmamak adına elimizden gelen tüm yardımları kendilerine sağlıyoruz” dedi.

Kontrol Ediliyor

Bahçeşehir’e bağlanacak

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, yapımı devam eden Gökdemir Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Kısa sürede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir