Bin-Et Restaurant’ın açılışına yoğun ilgi

Bin-Et Restaurant’ın açlışına yoğun ilgi oldu. Birçok ünlü simaların ve vatandaşların katıldığı açılışta gelen misafirlere Bin-Et’in meşhur dönerinden ikram edildi.

Koza Mahallesi Atatürk Bulvarı 1635 Sokak 3G Dükkan No 56 Esenyurt’ta açılışı yapılan Bin-Et Restauranta ilgi yoğun oldu.

Açılışta bulunan İşletme Sahiplerinden Zeki Koçinkağ katılımcılara ikramlarda bulundu.

Bin-Et Restaurant’ın açılışına Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı Harun ÖZER, Ak Parti Avcilar İlçe Başkanı Abdullah Küçükoğlu, Ak Parti Beylikdüzü ilçe Başkanı Mustafa Günaydın, Beylikdüzü eski Belediye başkani Vehbi Orakçı, İsiyad Başkanı Cemal Çoban, mūdürler, iş adamları, esnaflar ve yoğun bir halk ve davetliler katıldı.

Yeni heyecanını dostları ve müdavimleri ile paylaşan Zeki Koçinkağ, bu mutlu gününde cemiyet, sanat ve iş dünyasının ünlü isimleri yalnız bırakmadı. Davete vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gösterildi.

Döneri sadece ayaküstü yenen bir yemek olmaktan çıkaran Zeki Koçinkağ, Bin-Et Restaurant’ta müşteri memnuniyetini de etkileyen çalışanların mutluluğundan, restoranın akustiğine, aydınlatılmasına kadar her detaya dikkat ediyor.

Bin-Et Restaurant bir yeme içme işletmesi olmasının ötesinde kültür ve lezzet mozaiği olarak ön plana çıkmaktadır.

İşletme ortakları adına Medya90 Yayın Grubuna açıklamalarda bulunan Zeki Koçinkağ “Esenyurt’ta oturan vatandaşlarımıza, eşsiz, tadına doyamayacakları bir döneri ayaklarına getirdik.  Paket servisimizle de hizmet vereceğimiz restaurantımıza tüm halkımızı bu lezzeti tatmaya bekliyoruz” dedi.

Davete birçok işadamı da iştirak etti. Bunlardan birisi de Bal Tüccarı İşadamı Sezer Günvenç idi. (sol başta) Kendisi açılıştan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bin-Et Restaurant’ın lezzeti mükemmel. Tüm dostlarımın buraya gelip buranın güzel lezzetinden istifade etmesini önemle rica ediyorum” şeklinde konuştu.

Kontrol Ediliyor

Bahçeşehir’e alternatif güzergâh eklendi

BAŞAKŞEHİR’DE ULAŞIMA NEFES ALDIRACAK VİYADÜK HİZMETE AÇILDI Başakşehir’de ulaşım ağları her geçen gün güçleniyor. Bahçeşehir …