fbpx

Şehit Babası Zeki Işık: Askere kurşun sıkan partiye sahip çıkılır mı?

Ziyarette, Ak Parti Bahçeşehir Mahalle Başkanı Kaan Ulutaş, Sosyal Politikalar Başkanı Hüseyin Mürsel Oktay, Tanıtım Medya Başkanı Ercan Kutlu bulundu.

Bahçeşehir AK Parti Mahalle Teşkilatı mensupları, Şırnak’ta, uzaktan kumandalı bombanın teröristlerce patlatılması sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan Piyade Asteğmen Furkan Işık’ın baba evini ziyaret etti.

Bahçeşehir  AK Parti Mahalle Teşkilatı mensupları, Şırnak’ta uzakdtan kumandalı bombanın teröristlerce patlatılması sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan Piyade Asteğmien Furkan Işık’ın baba evini ziyaret etti.

Ziyarette, Ak Parti Bahçeşehir Mahalle Başkanı Kaan Ulutaş,Sosyal Politikalar Başkanı Hüseyin Mürsel Oktay, Tanıtım Medya Başkanı Ercan Kutlu bulundu.

Burada konuşan Bahçeşehir Mahalle Başkanı Kaan Ulutaş, hain terör örgütünün amacına ulaşmaması için birlik ve beraberliğin sürdürülmesi gerektiğini ifade etti.

Hiçbir Mehmetçiğin kanı yerde kalmayacağını, intikamlarının alınacağının altını çizen Ulutaş, şunları kaydetti:

“Hainlerin amaçlarına ulaşmaması için herkesime görev düşüyor. Bu sebeple, Türk milleti kendine yakışan duruşu sergileyecektir. Milletimiz şehidini asla unutmaz. Bu topraklarda, Türk bayrağının altında başımız dik bir şekilde yaşayabiliyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz. Mukaddes vatani görevinin başındayken şehit düşen aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, eş dost yakınlarına ve milletimize sabır diliyorum.”

Bahçeşehir Mahallesi Sosyal Politikalar Başkanı Hüseyin Mürsel Oktay “Bu gibi ziyaretlerimiz devam edecektir. 

Bahçeşehir Mahallesi Sosyal Politikalar Başkanı Hüseyin Mürsel Oktay “Bu gibi ziyaretlerimiz devam edecektir. Tüm şehit ailelerimizi ziyaret edip onların dualarını alacağız” diyerek ziyaretten dolayı şehit ailesinin misafirperverliğinden dolayı çok memnun kaldığını söyledi.

Şehit Babası Zeki Işık, “Bizleri unutmadınız”

Ziyaretten dolayı çok memnun kaldığını ifade ifade eden Şehit Babası Zeki Işık, “Bizleri unutmadınız, Rabbim sizlerden razı olsun” dedi.

Kendisine Asteğmen Şehit Furkan Işık caddesine isminin nasıl verildiğini söylediğimizde “Buraya gelen bir yüzbaşı vardı. ‘Zeki ağabey sizin oğlunuzun adını bir yere vermek istiyoruz. Oğlunuzun adını bir parka veya bir caddeye koyacağız’ demişti. İlk defa Bahçekent adını o zaman duymuştum. Caddeye isim verilmesi bu şekilde gerçekleşmişti” dedi.

Şehit Babası Zeki Işık kendisini ziyarete gelen Ak Parti Bahçeşehir Mahalle teşkilatına şunları söyledi:

Tek Bir Türkiye kaldı. Bizlerle uğraşıyorlar. Bizler şehitlerimizin sayesinde varız. Aynı şekilde bizlerde torunlarımız için aynı düşünmeliyiz. Onların istikbali için gerektiginde canımızı verebilmeliyiz.

Askere kurşun sıkan, polise kurşun sıkan partiye sahip çıkılır mı? Niçin sahip çıkıyorsun? Sen kimin için iktidara geleceksin? Bu nasıl bir destek? Kim kabul eder bunu. Bunlar şehitlerimize ihanet ediyorlar” şeklinde konuştu.

Şehit Babası Zeki Işık kendisini ziyarete gelen Ak Parti Mahalle Teşkilatı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kontrol Ediliyor

İstanbul’un en başarılı okulu: Abdi İbrahim Ortaokulu

Abdi İbrahim Ortaokulu’nun başarılı Müdürü olan Yunus Güzel, Başakşehir, Bahçeşehir’de bulunan Abdi İbrahim Ortaokulu’nu disiplinli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir