Hayat Park Camiinde pazar günleri sabah namazında çorba ikramı

Bahçekent Hayat Park Caminde her Pazar sabahı çorbası ikramı vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Bahçekent Hayat Park Camii Din Görevlisi Asaf İlter, çorba ikramının her pazar camide devam edeceğini söyledi.

Bahçekent Hayat Park Camii Din Görevlisi Asaf İlter, çorba ikramının her pazar camide devam edeceğini söyledi.

Din Görevlisi Asaf İlter “Komşuluk ilişkilerini geliştirmek, birbirimizi daha iyi tanımak ve ibadet etmek amacı ile HAYATPARK CAMİİ de her Pazar günü çorba ikramı ile sohbet ediyoruz. Bu vesile ile BahçekenetHaber aracılığı ile tüm Bahçekentlilerin katılımlarını bekleriz. Çorba ikramımız Sabah namazının farzından sonra ikram edilmektedir” dedi.

Pazar günleri sabah namazı sonrasında camiden çıkan cemaate sabah çorbası ikramına her hafta devam ediliyor. ‘Komşuluk İlişkilerimiz Gelişsin’ sloganıyla yapılan çorba ikramı vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı.

Hayat Park Camii Din Görevlisi Asaf İlter, “Din görevlisi olarak bizi biz yapan değerlere sahip çıkıyoruz.  Bahçekentlilerle aşımızı, ekmeğimizi, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi paylaşıyor; onlarla yeni bir güne, aydınlık bir geleceğe merhaba diyoruz. Çorba ikramımız her pazar farklı Hayat Park Camiinde  devam edecektir. . Şimdiden afiyet olsun; hem içiniz hem gönlünüz ısınsın, dualarınız kabul olsun” dedi.

Bahçekent Hayat Park Camii Din Görevlisi Asaf İlter

Kontrol Ediliyor

AK PARTİ TEŞKİLATI, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ UNUTMADI

  24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bahcekenthaber.com ve medya90.com haber sitesinin İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu …