fbpx

Tir Börek’ten Muhteşem Açılış!

Cafe İşletme Ortaklarından Orhan Bey “Bahçekent’lilere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm Bahçekentlileri lezzetimizden tatmaları için mekanımıza gelmelerini rica ediyoruz” dedi.

Bahçekent’te Tir Börek&Cafe Kahvaltı Salonu açıldı.

Başakşehir 2. Kısım Mah. Avrupa Park Bahçekent 25. Ada Sıralı Dükkanlar’da açılan Tir Börek Salonu’nda, börek çeşitlerinin yanı sıra tatlı çeşitleri ve pohaça çeşitleri de bulunuyor.

Avrupark Bahçekent’te  açılan Tir Börek Salonu’nun açılışına çok sayıda davetli katıldı.
Açlış konuşması yapan Tir Börek Ortaklarından Orhan Bey  “Öncelikle yeni iş yerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah emeğinin karşılığını alır ve istediği kazancı elde eder. Bahçekentin hiç durmayan bir gelişim içinde olduğunu biliyoruz. Bunun için ne kadar çok iş yeri açılırsa o kadar rekabet olur ve kalite artar. Tekrar hayırlı uğurlu olsun der, bol kazançlar dilerim” dedi.

Amaçlarının Bahçekent’e hijyenik bir ortamda, iyi bir hizmet vermek olduğunu belirten Orhan Bey, “Yeni açmış olduğum işyerimizde börek çeşitlerinin yanısıra pohaça ve tatlı çeşitlerimizde bulunmaktadır. Bahçekentlilere hijyenik bir ortamda iyi bir hizmet vermek amacındayız. Vatandaşlarımız pohaça çeşitlerimizle kahvaltılarını yapabilirler.

Ayrıca işyerimizde tatlılarımızda çok iddialıyız.  Böylesine güzel lezzetlerden istifade etmek isteyen  Bahçekentlileri bekliyoruz” dedi.

 

Bahçekent’imizde yeni açılan Tir Börek&Cafe Salonunu hayırlı olsuna gittik. Bizleri karşılayan İşletmenin ortaklarından Orhan Beyin nazik misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Tüm Bahçekentlileri bu güzel mekandan ve lezzetlerinden tatmalarını tavsiye ediyoruz.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir