Hayatpark Yaza Hazırlanıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz hafta Bahçekent’in simgesi Hayat Park’ta yaza hazırlık çalışmalarını başlattı. Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre Bahçekent’te bulunan Hayat Park’ta rutin bakımların düzenli yapıldığı ifade edildi.

Bahçekent Haber’e, Hayat Park’ta temizlik işlerinin rutin olarak yapıldığını ifade eden İBB Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilgilileri, “Yaz ayına geldiğimiz için sulama işine ağırlık verdik. Çimlerin kurumaması için düzenli olarak sulama işini ekiplerimiz yapmaktadır” şeklinde açıklamalarda bulundular. Göze çirkin gelecek her türlü temizliğe dikkat ettiklerini söyleyen ilgililer “Parkın birçok yerlerinde yabani otlar meydana gelmektedir. Bunlarda düzenli olarak alınmaktadır” dedi.

İBB Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden Bahçekent Haber’e yapılan açıklamada şunlar dile getirildi:
Bahçekent’in en büyük değerlerinden olan park ve yeşil alanlarının korunması, bakım ve onarım çalışmalarının yapılması noktasında elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Parklarımızın korunması, toplumsal bir bilinç oluşması noktasında vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Parklarımızda tahribat oluşturan kişilere karşı duyarlı davranalım. Bunlara müsaade etmeyelim ve belediyemizi arayarak bilgi verelim. Hep birlikte parklarımızı koruyalım, tahribat ve zararlara sessiz kalmayalım.

Kontrol Ediliyor

Siyaset ve İş Dünyasını Buluşturan Görkemli Düğün!

Başakşehir İlçe Kurucularından olan Osman Aydemir’in kızı Hicret Aydemir ile Zekiye Kutlar’ın oğlu Gökhan Göktsşlı, …