Hayatpark’ta Köpek Saldırısı!

Bahçekent Hayatpark’ta bugün sabah saatlerinde köpek saldırısı gerçekleşti. WhatsApp İhbar Hattımıza gelen bilgilere göre sabah 08.30’da yürüyüş yapmak için parka çıkan Can Yılmaz’a sürü halinde gezen köpekler saldırdı. Köpeklerin saldırısı sonucunda bacağından yararlanan Can Yılmaz, parkta bulunan güvenlik görevlileri ile birlikte tutanak tuttuktan sonra kuduz aşısı olmak için hastaneye gitti.

Olay mağduru Can Yılmaz WhatsApp İhbat hattımıza ulaşarak ” Bu sabah saat 8.30 gibi parka yürüyüşe çıktım. Her zaman olduğu gibi parktaki başı boş gelene geçene saldıran köpekler bana da saldırsı. Ben bir hayvan sever olarak söylüyorum bunu bu köpekleri burdan alındığında bu köpekleri geri getiren çok değerli sözde hayvan sever vatandaşlarımız köpekleri geri getirdiler. Şimdi sözüm onlara saldırgan köpekleri ne diye geri getirdiniz? İnsanlar rahatca gezemeyecek mi? Önlerine iki üç mama koyup beslemekle kafalarını iki okşamakla hayvan sever olunmuyor. Seven her yerde sever gider barınakta sahipsiz köpekleri de sever gider onları da besler çok seviyorsanız bu köpekleri götürdükleri barınakta gidip sever beslersiniz. İnsanlar korkarak gezmek zorunda mı? Bir sürü köpek dolu park. Bu sabah beni ısırdı. Dilekçemi yazdım. Gidip aşı oldum. Gerekli her yere şikayetimi ileteceğim. ”  şeklinde konuştu.

Olayın sosyal medyada duyulmasından sonra Bahçekent sakinlerinden birçok tepki geldi. Sokak köpekleri için yetkililerden çözüm bekleyen Bahçekent sakinleri, korktuklarından dolayı parkta yürüyüş yapamadıklarını dile getirdi.

 

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …