fbpx

Manav Market Hizmete açıldı

Sebze ve meyve ticaretinde hizmet veren Manav.Market Bahçekent’te Mehter Marşlarıyla Açıldı

İş kadını İlknur Kılıç’ın sahibi olduğu Handan Gıda iştiraklerinden olan Manav.Market, düzenlenen görkemli törenle Başakşehir’e bağlı Bahçekent  2’inci kısım, Aldemir sokakta hizmete açıldı.  ‘’Bahçeden Sofranıza’’ sloganı ile hizmete başlayan Manav.Market’de birinci kalite meyve ve sebzeler paket servisi ile müşterilerin hizmetine sunuluyor.

DOĞADAN SOFRAYA TAZE ÜRÜNLER

Manav.Market’in sahibi İlknur Kılıç açılışta yaptığı konuşmada “Önceliğimiz vatandaşlarımızdır, daima doğal ve taze ürünleri tercih ediyoruz. Bu yüzden ürünlerimizi tarladan yeni toplanmış mahsullerden seçmeye özen gösteriyoruz. Ürünlerimizin kalitesini görmeleri açısından tüm Bahçekent halkını manavımıza bekliyoruz” dedi.

%100 DOĞAL EV YAPIMI ÜRÜNLER

Modern tasarımı ile dikkat çeken Manav.Market’te sebze ve meyvenin yanı sıra doğal zeytin yağı, reçeller, domates salçası, domates sosu gibi çeşitli doğal ve katkısız lezzetler de satışa sunuluyor.

İşletme Müdürü Can Zavalsız “Bahçekentlilere kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Tüm Bahçekentli dostlarımı bekliyorum” diyerek Manav.Market‘te bulunan tüm ürünlerinin taze olduğunu dile getirdi.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir