fbpx

Seher Deliktaş Güzellik Salonu Görkemli açılış yaptı

Seher Deliktaş Güzellik Salonu Bahçekent’te Şubesini açtı. Açılışa vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Açılışı yapılan Güzellik merkezi, kalitesi ile tüm Bahçekent halkının dikkatini çekti.

Seher Deliktaş  Güzellik Salonu, Bahçeşehir 2. Kısım Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı’ndaki Bahçekent’te Şubesini  açtı.

Açılış kurdelesinin kesilmesiyle güzellik merkezi gezildi.
Açılışı yapılan Güzellik merkezi, kalitesi ile tüm Bahçekent halkının dikkatini çekti.

Sektörde kalite ve farklılığı ön planda tutan Seher Deliktaş Bahçeşehir ve Bahçekentli vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

İşletme sahibi Seher Deliktaş, “Bahçekent’te estetik anlayışına yeni bir algı katılacak. Güzelliği seven bütün bayanları salonumuza davet ediyorum. Bahçekent daha çok güzel şeyleri hak ediyor” diye konuştu. Deliktaş sözlerine şu şekilde devam etti:

Güzellik Merkezi olarak başarılı olmak için müşterilerimize daima yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine İnandık. Bu amacımızdan dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kadrosu ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği bir salon ambiyansı oluşturmaktayız.  Son sistem, teknolojiye sahip cihazlarımızla ve uzman kadromuzla siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Güzellik Merkezi olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Güzellik Salonu’nun sahibi Seher Deliktaş,  “İlk Şubemizi açıyoruz.  İnşallah daha farklı şubeleri açmakta nasip olur” dedi.

Güzellik Salonu’nun Sahibi olan Seher Deliktaş “Açılışımıza katılan değerli başkanlarımız, misafirlerimiz ve meslektaşlarımıza da sonsuz teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun” şeklinde konuşarak teşekkürlerini ifade etti.

Kontrol Ediliyor

Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi

Bahçekent Emlak Konutları Camiinde, Yaz Kur’an Kursu kapsamında Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir